English

Članstvo

Članstvo Društva povjesničara umjetnosti Rijeke može biti redovno i počasno. Redovni članovi mogu biti diplomirani povjesničari umjetnosti državljani Republike Hrvatske koji prihvate Statut i opće akte Društva, državljani Republike Hrvatske koji nisu povjesničari umjetnosti, a čiji pristup, na prijedlog jednog od članova Društva, odobrava i potvrđuje Skupština Društva, te pravne osobe sa sjedištem u Republici Hrvatskoj koje podržavaju djelatnost Društva. Počasnim članom mogu postati državljani Republike Hrvatske i drugih država koji su svojim djelovanjem posebno doprinijeli razvoju struke. Prava i obveze članova su da biraju i budu birani u tijela Društva, da budu obaviješteni o radu Društva i njenih tijela te o materijalno financijskom poslovanju, aktivno sudjelovanje u izvršavanju ciljeva Društva i ostvarivanje njenih djelatnosti, da daju prijedloge, mišljenja i primjedbe na rad Društva i njenih tijela, da se pridržavaju odredaba Statuta i drugih općih akata Društva, da redovito plaćaju članarine, te da čuvaju i podižu ugled Društva. Godišnja članarina iznosi 50,00 kn, dok su nezaposlene osobe oslobođene plaćanja.

Stupanjem u Društvo povjesničara umjetnosti Rijeke,Istre i Hrvatskog primorja članovi stječu pravo na člansku iskaznicu, besplatan ulaz u muzeje i galerije u Hrvatskoj, umanjenu cijenu ulaznice u muzeje i galerije u inozemstvu, sudjelovanje u radu Društva i izboru u tijela upravljanja te sudjelovanje u tribinama, predavanjima i stručnim raspravama u organizaciji Društva.

 

Članovi Društva povjesničara umjetnosti Rijeke, Istre i Hrvatskog primorja:

1.       Aničić Ema, anicic.ema@gmail.com

2.       Natalia Beg, beg.natalia@gmail.com    

3.       Arh Branka, branka.arh@ri.t-com.hr

4.       Banić Ilonka, ilonka.banic@edu.uni-graz.at

5.       Belošević Nikolina, nikolina.belosevic@gmail.com

6.       Bolić Marin, marin.bolic14@gmail.com

7.       Bošković Tina, tina.boskovic@hotmail.com

8.       Bradanović Marijan, bradanovicm@gmail.com

9.       Brajković Maja, majabrajkovic@gmail.com

10.     Brusić Iva, iva.brusic@gmail.com

11.     Butković Mićin Lidija, lidijab@gmail.com

12.     Dostal Nikolina, nikolina.dostal@gmail.com

13.     Dlaka Irena, irena.dlaka1@ri.t-com.hr

14.     Dragičević Zana, zana.dragicevic@gmail.com

15.     Dubrović Ervin, ervin.dubrovic@muzej-rijeka.hr

16.     Dunato Jelena, jelena.dunato@muzej-rijeka.hr

17.     Đilas Milica, milica.dilas@mmsu.hr

18.     Elezović Nadežda, stardus22000@yahoo.com

19.     Eterović Kristina, kristina.eterovic@gmail.com

20.     Filčić Renata, renata.filcic@gmail.com

21.     Fuček Desanti Leona, leonafucekdesanti@gmail.com

22.     Glavočić Daina, daina.glavocic@ri.t-com.hr

23.     Golob Mihić Ivana ivana.golob@gmail.com

24.     Jerman Mateja, mateja.jerman.ri@gmail.com

25.     Karković Takalić Palma, pkarkovic@ffri.hr

26.     Katić Ivana, katic90@gmail.com

27.     Knežević Lea, l.knezevic257@gmail.com

28.     Komesarović Anamarija, anamarija.komesarovic@gmail.com

29.     Kos Mirjana, mirjana.kos@hrmt.hr

30.     Krneta Mia, miakrneta92@gmail.com

31.     Kuljiš Iva, iva.kuljis@gmail.com

32.     Lazanja Dušević Marija, marija.lazanja@muzej-rijeka.hr

33.     Lozzi Barković Julija, julija.lozzi-barkovic@ri.htnet.hr

34.     Martinčić Maja, martincic.maja@yahoo.com

35.     Mendeš Nikša, niksa.mendes@gmail.com

36.     Mustač Maja, majamustac@gmail.com

37.     Nikolić Dorotea, dorotea.nikolic@muzej-rijeka.hr

38.     Orelj Ksenija, ksenija.orelj@mmsu.hr

39.     Palinić Nana, nana.palinic@gmail.com

40.     Peremin Lucija, lucijaperemin@gmail.com

41.     Peršić Paola, persic.paola@gmail.com

42.     Pintarić Mario, pintaricm01@gmail.com

43.     Predoević Zadković Petra, ppredoevic@yahoo.com

44.     Predovan Robert, rpredovan16@gmail.com

45.     Pustišek Deborah, deborah.pustisek@gmail.com

46.     Rabar Kerol, kerolrabar@gmail.com

47.     Radoslav Irena, irenaradoslav62@gmail.com

48.     Rotim Malvić Jasna, jasna.malvic@ri.htnet.hr

49.     Rukavina Nina, ninanavrockaja@hotmail.com

50.     Rukavina Katarina, katarina.rukavina@gs.t-com.hr

51.     Španjol Pandelo Barbara, bspanjol@ffri.hr

52.     Štefičar Petra, p.steficar@gmail.com

53.     Todorović Jolanda, jolanda.todorovic@rijeka.hr

54.     Valušek Berislav, kameleon@ri.htnet.hr

55.     Vicelja Matijašić Marina, marina.vicelja@ri.t-com.hr

56.     Vodopivec Ivor, vodopivec82@yahoo.com

57.     Volarić Kristian, kristianvolaric1994@gmail.com

58.     Žic Anamarija, zic.anamarija@gmail.com

59.     Žigo Sabrina, sabrina.zigo@muzej-rijeka.hr

60.     Gotal Mirela, mirela.gotal@gmail.com

61.     Jovanović Katerina, kjovanovic90@gmail.com

62.     Raguž Bruno, brunoraguz@gmail.com

63.     Žarković Ana, zarkowitch@gmail.com

64.     Metzger Šober Branko, branko.metzger@gmail.com 

65.     Krmpotić Anja

66.     Begić Nika

67.     Berić Margareta

68.     Tarle Lina

69.     Kapčić Lucija

70.     Svirčević Jelena

71.     Štimac Danijel

72.     Čakarić Stjepan

73.     Raguž Ante

74.     Topolovčan Ivan

75.     Fućak Laura

76.     Anita Huzjak

77.     Ribarić Sebastijan

78.     Mravlinčić Tanja

 

 

Ivan Kinkela Branka Arh, Daina Glavočić:
"Ivan Kinkela"
» više informacija
Secesijska arhitektura - vodič kroz Rijeku Daina Glavočić, Julija Lozzi Barković i Jasna Rotim Malvić:
"Secesijska arhitektura - vodič kroz Rijeku"
» više informacija
Tko to govori zar, zar!!! Dnevnički crteži Nives Kavurić-Kurtović Branka Arh:
"Tko to govori zar, zar!!! Dnevnički crteži Nives Kavurić-Kurtović"
» više informacija
Ladislao de Gauss Glavočić Daina:
"Ladislao de Gauss"
» više informacija
Boris Vižintin Glavočić Daina:
"Boris Vižintin"
» više informacija
Vanda Ekl Arh Branka:
"Vanda Ekl"
» više informacija
Strategije promjena Valušek Berislav:
"Strategije promjena"
» više informacija
Autogram Šegota Lah Nataša:
"Autogram"
» više informacija

Naše se knjige mogu kupiti u sljedećim knjižarama u Zagrebu:

Superknjižara, Rooseveltov trg 4 i Knjižara i antikvarijat Dominović, Hrvatske bratske zajednice 4.

U Rijeci se mogu kupiti u:

Ribook, Janeza Trdine 9a; Edit, Korzo 37a i Antikvarijat i knjižara Mali neboder, Ciottina 20b.

© 2010 Društvo povjesničara umjetnosti Rijeke - izrada: NEON STUDIO